foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mes Facebook'e

 

Būti siuvėju lengva ar sunku?

          Atsakyti į šį klausimą mėgina dvylika merginų, lankančių neformaliojo švietimo siuvimo būrelį. Rasa sako, kad priklauso nuo asmeninių žmogaus savybių, čia daug siuvam, bet daug ir ardom. Kartais manai, kad niekada to „mazgo“ nebaigsi, bet mokytoja sako: kantrybės, kantrybės ir galiausiai pavyksta. Jai pritaria visos merginos. Mes norime išmokti, todėl ir vėl kerpame, siuvame, ardome – šypsosi merginos.

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla vykdo projektą „Smalininkų seniūnijos vaikų ir jaunimo neformaliojo ugdymo galimybių didinimas“ JURB-LEADER-6B-JS- 1-2. Projektas finansuojamas pagal VVG „Nemunas“ teritorijos vietos plėtros 2016-2022 m. strategiją.

          Projektas dar tik įsibėgėja: būrelio veiklai vykdyti buvo įsigytos penkios siuvimo mašinos, moderni lyginimo sistema ir siuvėjo kėdės. Esu labai patenkinta, šypsosi profesijos mokytoja Jolanta, be Europos Sąjungos finansinės paramos neįstengtume visos šios įrangos įsigyti. Pirmiausia su merginom išbandėme visą įrangą: siuvom, lyginom ir kėdes „matavomės“, visa įranga dirba sklandžiai, tyliai ir kokybiškai, negaliu atsidžiaugti.

          Siuvėjo neformaliojo švietimo būrelio veikloje dalyvauja dvylika dalyvių. Pagal parengtą programą jaunuolės susipažįsta su siuvėjo profesija, mokosi modeliavimo, sukirpimo paslapčių. Merginos parodė būsimos kolekcijos modelių eskizus, bet tai dar ne galutinis variantas, dar kuria, ieško ir išdavė paslaptį, kad sukurta kolekcija bus skirta vaikinams.

Projektų vadovė Vanda Stonienė

IMG 3807

IMG 3795

 

Nuorodos

jurbarko savivaldybe

 

jkc logotipas

 

viesvile logo1

 

smalininku kartodromas logo

 

tankodromas logo